31

Evden Eve

 Evden eve nakliyat sektöründe sürekli olumlu gelişmeler yaşanmaktadır. Özellikle evden eve taşımacılık hizmetlerine olan talebin artması nedeniyle birçok firma evden eve nakliyat hizmeti sunmaya başlamıştır. Ancak evden eve nakliye hizmeti satın alırken kaliteli firmaları tercih etmeniz önemlidir.

İstanbulun tüm semtlerine ve ilçelerine, ayrıca türkiye' nin diğer illerine de şehirlerarası nakliyat hizmeti sunan Nakliyat nakliyat sadece ev taşımacılığı değil; işyeri, ofis, fuar, atölye, fabrika, hastane taşımacılığı gibi birçok alanda nakliye hizmeti sunmaktadır.

evden eve taşımacılık şirketimiz en güvenilir taşıma yöntemlerini ve deneyimli ekiplerini kullanarak eşyalara zarar vermeden taşıma hizmetleri sürdürmektedir.

Müşteri odaklı bir çalışma prensibi belirleyen firmamız tarafından kaliteli bir taşımacılık hizmeti sunularak %100 müşteri memnuniyetinin sağlanması amaçlanmaktadır.

 Evden Eve Ekspertiz Hizmetleri

Ücretsiz ekspertiz hizmeti taşımacılık hizmetlerinin mutlaka sunması gereken önemli hizmetlerdendir. evden eve olarak evden eve nakliyat, ofis ve işyeri taşımacılığı, banka taşıma ve hastane taşımacılığı gibi hizmetlerde işinde uzman ekspertiz personeli sayesinde taşınacak eşyaları önceden inceler ve bir maliyet ortaya çıkarır.

Firmamız tarafından sunulan evden eve nakliyatta ekspertiz hizmeti ücretsizdir. Ekspertiz hizmetleri sayesinde taşınma gününden önce adresinize gelen ekspertiz elemanımız eşyaların durumunu değerlendirir ve taşınma günü kaç adet nakliye aracı, kaç adet ambalaj, kaç adet nakliye personeli gerektiğine dair ön bir nakliye süreci ortaya çıkarır.

Ekspertiz faaliyetleri neticesinde taşınma günü nakliye sürecinin aksamasının önüne geçilmektedir. evden eve nakliyat öncesinde hazırlanan ücretsiz ekspertiz raporunda taşınma maliyetini ortaya çıkarmak için kullanılan kriterler aşağıda belirtilmiştir:

* Eşyaların kapladığı yer hesaplanarak hangi boyutta tonajda araçla taşıması gerektiği ortaya çıkarılır.

* Eşyaların hangi ambalaj malzemesiyle sarılması ve ne kadar ambalaj malzemesi kullanılacağı ortaya çıkarılır.

* Kırılacak eşyaları sarma malzemesinin kalitesi ve kullanılacak koli ve sarma malzemesinin miktarı belirlenir.

* Eşyalar taşınırken asansör sisteminin kurulup kurulamayacağı, kuruluyorsa nasıl bir asansör kurulması gerektiği belirlenir.

* Eşyaların taşınma sigorta bedelleri belirlenir.

* Eşyanın taşıma mesafesine göre eşyaların tonajı belirlenir ve tüm bu kıstaslara göre evden eve nakliyat maliyet tablosu çıkarılır.

 
Evden Eve Sigortalı Nakliyat Hizmetleri

evden eve sigortalı nakliyat hizmetleri eşyaların bir yerden başka bir yere taşınması esnasında karşılaşılabilecek tehlikelere karşı sigortalı nakliyat hizmetleri sunmaktadır. Nakliye sigortası yapılması zorunlu değildir. Ancak güvenilir bir taşımacılık için mutlaka yapılması gerekmektedir.

Evden eve taşımacılık ve kurumsal taşımacılık hizmetlerinde müşterilerin ilk merak ettiği konuların başında evden eve nakliyat sigortası gelmektedir. Kişiler kendileri için hem maddi hem de manevi değere sahip eşyalarını güvenle taşıtabilmek için sigortaya ihtiyaç duymaktadır.

Firmamız tarafından yapılan sigorta hizmetleri neticesinde eşyaların taşınan araçla istenmeyen nedenlerden dolayı zayi olması halinde güvence sunmaktadır. Sigorta poliçesi firma personeli tarafından taşınma günü öncesinde evinize teslim edilmektedir.

Şehir içi nakliye sürecinde sigorta hizmetleri yapılmakla birlikte özellikle evden eve şehirlerarası nakliyat sürecinde çok önemli bir hal almaktadır. Sigorta hizmetleri neticesinde eşyaların herhangi bir nedenle zarara uğraması sonucunda tüm zarar sigorta şirketi tarafından karşılanmaktadır.

 Evden Eve Asansörlü Nakliyat

Günümüzde teknolojinin gelişmesiyle birlikte nakliye sektöründe de büyük gelişmeler yaşanmaya başlamıştır. Eşyaların güvenle ve daha kolay bir şekilde taşınabilmesi için asansörlü nakliyat sistemi kullanılmaya başlamıştır. Firmamız evden eve asansörlü nakliyat uygulamasıyla yeni nesil taşımacılıkta sektörün lideri konumundadır.

Bu sayede yüksek merdivenler veya üst katlarda oturan kişilerin büyük ve hantal eşyalarının nasıl taşınacağını düşünmesine gerek kalmadı. Özellikle buzdolabı, fırın, bulaşık makinesi ve çamaşır makinesi gibi ağır ve hantal elektronik eşyalar taşınırken çeşitli sarsılmalar nedeniyle hasar görebilmektedir.

Elektronik eşyalar hassas ev eşyaları olduğu için taşınırken dikkat edilmesi gerekmektedir. asansörlü nakliyat sayesinde evin balkonuna dayatılan sistem sayesinde eşyalar balkondan yüklenir ve aşağıya indirilerek nakliye aracına yüklenir.

Evden eve asansörlü nakliyat sistemi kurulmadan önce firmamızın personelleri taşınma günü öncesinde evlerinize gelir ve asansörlü sistemin kurulabilmesi için ön bir keşif süreci gerçekleştirir. Eksperler tarafından binaya olan mesafe ve açılar değerlendirildikten sonra asansörlü nakliyat sistemin kurulumu için gerekli süreci başlatır.

Asansörlü sistemin kurulabilmesi için caddeye veya otoparka bakan bir balkonun bulunması yeterlidir. Ardından tüm eşyalar asansör sepetine dikkatli bir şekilde yerleştirilerek araca yüklenir.

evden eve asansörlü nakliyat sistemi taşıma sürecinin kısalmasını sağlarken minimum hasarla eşyaları taşıma imkanı sunmaktadır. Asansör sepetine yerleştirilen eşyalar yere değmeden direk nakliye aracına yüklendiğinden dolayı eşyalarınıza zarar vermeden taşımak temel prensiptir.

 evden eve asansörlü nakliye firmamız asansörlü sistem için ek bir ücret talep edilmemektedir. Nakliye hizmeti içerisinde sunulan asansörlü taşımacılık sisteminde herhangi bir işçi çalışması söz konusu olmadığından dolayı ek bir maliyete neden olmayan bir uygulamadır.

  Evden Eve Ambalajlama ve Eşya Paketleme Hizmeti

 evden eve nakliye hizmetlerinde eşyaların hasarsız bir şekilde taşınabilmesi için ambalajlama çok önemli bir yere sahiptir. Ambalajlama ve paketleme hizmeti nin başarı ile yapılabilmesi için firma personelinin bu konuda tecrübeli olması önemlidir.

Ne kadar kaliteli bir ambalajl malzemesi kullanılırsa kullanılsın paketleme düzgün ve sağlıklı bir şekilde yapılmazsa ambalajın kalitesinin bir önemi bulunmaz. Özellikle elektronik eşyalar ve cam eşyaların paketlenme işlemlerinin doğru bir şekilde gerçekleştirilmesi çok önemlidir.

Cam eşyalar paketlenirken itina ile sarılması ve kolilere yerleştirilmesi gerekmektedir. Cam eşyaların herhangi bir sarsıntı halinde zarar görmemesi için köpüklerle veya havalı baloncuklu ambalaj malzemesi ile desteklenerek bantlama işlemleri yapılmalıdır. Cam eşyaların paketlenme süreci sonlandıktan sonra üzerine uyarı yazısı yazılarak araca yüklenmesi gerekir. Bu sayede kolinin çerisinde bulunan eşyaların kırılacak eşya olduğu anlaşılacak ve özenli bir şekilde taşınma faaliyetleri yürütülecektir.

 evden eve taşımacılık hizmetlerinden elektronik eşyaların taşıması da önemli bir yere sahiptir. Televizyon, bilgisayar, DVD sistemleri gibi elektronik eşyalar ile buzdolabı, çamaşır makinesi, fırın gibi beyaz eşyaların ambalajlanması ve paketlenmesi sürecinde eşyaların çizilmemesine dikkat etmeli ve doğru ambalaj malzemesi tercih edilmelidir.

Firmamız tarafından kullanılan ambalaj malzemeleri arasında hava kabarcıklı naylon, ince tabaka kağıt, etli ve kalın kraft kağıt, farklı ebatlarda karton kutu ve koliler, nakliye kilimi, battaniyeler ve bandajlar yer almaktadır.

Kristal ve cam eşyalar için yüksek mukavemetli karton, mukavva ve plastik variller kullanılmaktadır. Mobilya ve beyaz eşyaların ambalajlanmasında balonlu naylon, üç katlı kraft kağıt kullanılmaktadır. Kırılacak eşyalar ise havalı naylon ve farklı cinslerde kağıtlara sarılarak özel mukavva kutulara yerleştirilmektedir.

Firmamız özel eşyalarınız dışında kalan tüm eşyaları dikkatli bir şekilde ambalajlamaktadır. Giysilerinizi ambalajlarken eşyalarınızın kırışmaması ve zarar görmemesi için yatay ve askılı yüksek koliler tercih etmektedir.

Ambalajlama ve paketleme evden eve nakliyat hizmeti içerisinde sunulmakta olup herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Ancak standart kullanılan ambalaj malzemeleri haricinde daha kalın veya farklı ambalajların talep edilmesi halinde ekstra ücretlendirme yapılmaktadır.

 evden evden taşıma sürecinde kullanılan ambalajlar dayanıklı ve kalın malzemeler kullanılarak tasarlandığından dolayı eşyaların zarar görmesini büyük oranda engellemektedir.

 Evden Eve Montaj ve Demontaj İşlemleri

Evden eve nakliyat sırasında montaj ve demontaj hizmetleri dikkat ve özen gerektiren bir iştir. Montaj ve demontaj işlemleri neticesinde eşyalar parçalara ayrılır ve daha sonra birleştirilerek kullanılmaya hazır hale getirilir.

Montaj işlemleri yürütülürken en az zararla ve en kısa sürede yapmak gerekmektedir. Özellikle büyük mobilyaları tek parça halinde taşımak imkansızdır.  evden eve nakliye hizmetlerinde evinize gelen deneyimli personeller tek parça halinde taşınması mümkün olmayan eşyaları parçalara ayırır.

Demontaj işleminin yapılmaması halinde eşyalar zarar görebilir veya çizilebilir. Ancak parçalara ayrılan eşyalar paketlenir ve zarar görmeden taşınır. Yeni adresine ulaşan eşyalar ambalajlarından çıkarıldıktan sonra dikkatli bir şekilde montajı sağlanır.

Firmamız tarafından sunulan montaj ve demontaj faaliyetlerinde işinde uzmanlaşmış personeller çalışmaktadır. Bu nedenle montajı yapılan eşyalar eskisinden daha sağlam bir hale gelmektedir.

Montaj ve demontaj hizmetleri ücretsiz olarak sunulmaktadır. Montaj ve demontaj hizmetlerinin sunulmasındaki temel amaç eşyaların en az hasarla taşınabilmesini sağlamaktır. Web sitemizin  diğer bölümlerini inceleyerek aklınıza takılabilecek bütün sorulara cevap bulabilirsiniz.  evden eve taşımacılık işlemleriyle ilgili daha detaylı bilgi için müşteri temsilcilerimiz günün her saati sizlere hizmet vermeye hazırdır.