31

Asansörlü Evden Eve Taşıma

Evden eve asansörlü nakliyat hizmetlerinde uygun fiyat kaliteli hizmet sunuyoruz.

Son yıllarda teknolojinin de giderek kendini geliştirmesi ile nakliyat işlerinde de teknoloji yerini almış durumda. Bunun için birçok büyük ve kaliteli nakliyat firması güncel nakliyatta olan gelişmeleri takip ederek ne gibi gelişmeler ve ya da taşıma konusunda ne gibi değişiklikler oluyor her birini takip ederek kendi bünyelerine tüm bu gelişmeleri adapte etmeye çalışıyorlar. Ne de olsa nakliyat sektöründe de büyük bir rekabet yaşanmakta ve bütün büyük, kaliteli ve yıllar içinde kendini birçok kez ispatlamış nakliyat firmaları da bu rekabette en üstte olmak istiyor.

Ayrıca bünyesine kattığı hiçbir müşterisini sonraki işlerde başka bir nakliyat firmasına kaptırmamak için müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak adına uğraş veriyor. İşte bu rekabetin en önemli durumlarından biri de asansörlü nakliyat sistemleridir. Eski zamanlarda en büyük sorunlardan biri eşyaların nasıl araca yüklenmesi meselesiydi. Birçok kez merdivenlerden indirilen eşyalar büyük zararlar görür ve eğer eşyalar sigortalı ise bu durum nakliyat firmasına kalırdı.

Her ne kadar evden eve nakliyat firması bünyesindeki çalışanlar profesyonel olsa da mutlaka eşyaları taşınması sırasında bu gibi sıkıntılar doğardı. Ancak artık asansör sistemleri var ve bu sistemler kaliteli araçlara monte edilmiş vaziyettedirler. Bu sayede daire hangi katta olursa olsun

evden eve asansörlü nakliyat ya da diğer tüm şehirlerdeki nakliyat işleri için asansör sistemleri daireye doğru araç üzerinden uzanır her türlü eşya daireden kolay bir şekilde araca yavaşça indirilir.

Asansörlü Nakliyat Sistemi Sayesinde Nakliyat Daha Kolay

Ve bu sayede artık eskisi gibi hiçbir eşya en ufak bir zarar görmeden araca muntazam bir şekilde indirilir ve yine dikkatli bir şekilde yerleştirilerek müşterinin istediği adrese nasıl emanet alındıysa o şekilde teslim edilir. Üstelik yine bu sayede zamandan da kazanılmış olur nakliyat süresi oldukça düşer. Tabii bununla birlikte  çalışanlarının yorgunluğu da en aza indirilmiş ve buna paralel olarak bu da fiyatlara yansıyarak daha düşük nakliyat fiyatları çıkar. Yani bir asansör sistemi yapılacak olan bir nakliyatta birçok durumu olumlu şekilde etkiler. Genel olarak tüm eşyaları balkondan alarak araca yükleyen bu asansör sistemlerinde 300 kg a kadar eşya indirilebilmektedir.
     
Ayrıca balkonların dar ya da geniş olmasının da hiçbir önemi yoktur ve her şekilde eşyaların taşınma işi yapılabilir. Bir diğer taraftan asansör sistemleri için şu an iki farklı asansör sistemi tipi bulunmaktadır. Bunlardan biri modüler, yani kurmalı tip asansörlerdir. Bir diğeri ise Teleskopik, araç üstü asansör sistemi tipidir ki, bu sisteme genel olarak en fazla kullanılan asansör sistemi arasında geçmektedir. Bunun nedeni ise bu ikinci tip asansör sistemi sayesine daha yukarıda kalan apartman dairlerine daha kolay ulaşılma imkânı bulunur.

 evden eve asansörlü nakliyat için ya da birçok farklı şehirdeki apartman dairlerinde kullanılacak olan asansör sistemlerinden modüler, yani kurmalı tip asansör ele alınırsa, rayları birbirlerine birleştirmek sureti ile oluşturulmaktadır ve taşıma işinde kullanılacak olan nakliyat kamyonunda çok daha az yer kaplamaktadır.